Benzer Ürünler
L'Oreal Paris Revitalift Lazer X3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu 30 ml

L'Oreal Paris Revitalift Lazer X3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu 30 ml

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺104,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺78,90(KDV Dahil)
:

Belki zamanı yavaşlatamayız ya da hayatın stresinden kaçamayız ama doğru ürünlerle cildimizin yaşlanmasını erteleyebilir ve ona ihtiyacı olan temel yapı taşını yeniden kazandırabiliriz. Nasıl mı? Yıllara meydan okuyan cilt bakım ürünleri ile tabii. Ciltteki hücre yenilenmesini artırarak cildin yaşlanmasını geciktiren yaşlanma karşıtı ürünler ve yaşlanma karşıtı serumlar da dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise, ürünün içeriği ve cilt tipine uygunluğu olması. Son dönemlerde sıkça tercih edilen kırışıklık karşıtı lazer uygulamalarına meydan okuyan geliştirilmiş formüllü L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum Yaşlanma Karşıtı 30 Ml, yaşlanma karşıtı yüksek konsantre aktifler içerir. 6 ayda 7 yılın getirdiği kırışıklıkları azaltır, cilt dokusunu düzenler ve cildi sıkılaştırır.

 

L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 Serum Özelliği:

 

  • Parçalanmış Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş formülü ile cilde hızla nüfuz eder, kırışıklıkların görünümünü azaltır.
  • İçerdiği konsantre edilme Pro-Xylane %3 ile cildin destek liflerini güçlendirerek cilt dokusunu düzeltir.
  • Seramid PRO ve LHA ile zenginleştirilmiş tedavi gözenekleri sıkılaştırır, cildin doğal bileşenlerinin üretimini hızlandırıp, yüzün yeniden şekillenmesini sağlar.

 

L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 Serum Uygulama Şekli:

 

  • Her sabah Revitalift Lazer X3 Gündüz ve her akşam Revitalift Lazer X3 Gece Kremi'nden önce veya tek başına kullanılır.
  • Parmak uçlarına dökülen birkaç damlayı ufak dokunuşlarla uygulayın.